Karrier - Logisztikai koordinátor – Budapest Airport

Csatlakozz hozzánk most

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióban

négyműszakos munkarendbe

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Autók forgatása napi feladatokkal
  • Kommunikáció a raktár és a vám csoport között
  • Szállítási dokumentációk kezelése, ellenőrzése
  • Külföldi kocsik navigálása a telephelyen és a többi raktár között
  • Kommunikáció a külföldi partner és a raktári operáció között
  • Kapcsolattartás a fuvarszervezőkkel, műszakvezetőkkel, raktáros kollégákkal, sofőrökkel
  • Riportok készítése a kapott információk alapján

A feladat betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Fuvarszervezési ismeretek
  • Raktári folyamatok ismerete
  • Magabiztos számítógépes felhasználói szintű ismeretek, kiemelten MS Excel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit emellett elvárunk:

  • Felelősségteljes, önálló, munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyors döntéshozatali és problémamegoldó képesség

Munkarend:

  • 4 műszakos folyamatos munkarend, 12 órás műszakokkal

Amit cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Túlórázási lehetőség
  • Egészség és balesetbiztosítás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Nagy értékű hűségjutalom
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó csapat

Munkavégzés helye:
BUD Cargo City Vecsés

Nálunk vidám, profi csapat, kemény munka, piaci verseny, és egy megbízható cég stabilitása vár! Hisszük, hogy munkatársaink hozzájárulnak vállalatunk fejlődéséhez, és elkötelezettek vagyunk abban, hogy fejlesszük őket.

Ha szereted a felelősségteljes munkát, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a palyazat@ghibli.hu címre „Logisztikai koordinátor” jeligére.

Ha jelenlegi nyitott pozícióink között nem találtál végzettségednek, érdeklődésednek megfelelőt, akkor töltsd fel fényképes önéletrajzodat adatbázisunkba, és amint lesz számodra állásajánlatunk, értesíteni fogunk! Önéletrajzodat email-ben is elküldheted nekünk a palyazat@ghibli.hu címre.
Bízunk benne, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!