Karrier - Raktári adminisztrátor – 18. Kerület, igló utca

Csatlakozz hozzánk most

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR pozícióban

Az alábbi feladataid lesznek:

  • A raktári nyilvántartás naprakész vezetése, a készletmozgások folyamatos rögzítése
  • Időkapus rendszer használata
  • Szállítási dokumentációk készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás a műszakvezetőkkel, raktáros kollégákkal, sofőrökkel

A pozíció betöltéséhez ezekkel kell rendelkezned:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit emellett elvárunk:

  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Ami előnyt jelent:

  • Raktári nyilvántartás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkarend:

  • Kétműszakos munkarend, havi 1-2 alkalommal hétvégi munkavégzés

Amit cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Túlórázási lehetőség
  • Egészség és balesetbiztosítás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Nagy értékű hűségjutalom
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület, Igló utca
Önéletrajzodat a palyazat@ghibli.hu címre várjuk bérigény megjelöléssel, „Raktári adminisztrátor – Igló utca” jeligére.

Ha jelenlegi nyitott pozícióink között nem találtál végzettségednek, érdeklődésednek megfelelőt, akkor töltsd fel fényképes önéletrajzodat adatbázisunkba, és amint lesz számodra állásajánlatunk, értesíteni fogunk! Önéletrajzodat email-ben is elküldheted nekünk a palyazat@ghibli.hu címre.
Bízunk benne, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!