Karrier - Tengerentúli szállítmányozási menedzser

Csatlakozz hozzánk most

TENGERENTÚLI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI MENEDZSER pozícióban

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Tengeri szállítmányok szervezése, bonyolítása (légi ismerete előnyt jelent)
  • Árajánlatok elkészítése
  • A fuvarokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Tenderek árkalkulációjában történő együttműködés
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megbízókkal, nemzetközi partnerekkel
  • Együttműködés, és kapcsolattartás a logisztikai területen dolgozó kollégákkal
  • Esetenként személyes találkozók, tárgyalások lebonyolítása

A feladat betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Tengeri szállítmányozási feladatokat szervező munkakörben, szolgáltatói oldalon szerzett néhány éves tapasztalattal
  • Túlméretes-, túlsúlyos szállítmányozással kapcsolatos alapismeretekkel
  • Logisztikai vagy gazdasági végzettséggel
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvismerettel
  • Számítástechnika gyors, rutinszerű felhasználói ismeretével

Ami előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Piaci kapcsolatok

Szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Dolgozói ajánlási bónusz
  • Nagy értékű hűségjutalom
  • Képzés, fejlődés lehetősége
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Budapest (belvárostól 10 perc – Boráros tértől 2 HÉV megálló)

Nálunk vidám, profi csapat, kemény munka, piaci verseny, és egy megbízható cég stabilitása vár! Hisszük, hogy munkatársaink hozzájárulnak vállalatunk fejlődéséhez, és elkötelezettek vagyunk abban, hogy fejlesszük őket.

Ha szereted a felelősségteljes munkát, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a palyazat@ghibli.hu címre „Tengerentúli szállítmányozási menedzser” jeligére.

Ha jelenlegi nyitott pozícióink között nem találtál végzettségednek, érdeklődésednek megfelelőt, akkor töltsd fel fényképes önéletrajzodat adatbázisunkba, és amint lesz számodra állásajánlatunk, értesíteni fogunk! Önéletrajzodat email-ben is elküldheted nekünk a palyazat@ghibli.hu címre.
Bízunk benne, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!